PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11844}

Wróżby kumaka

Unkenrufe
6,4 3 198
ocen
6,4 10 1 3198
5,7 3
oceny krytyków
Wróżby kumaka
powrót do forum filmu Wróżby kumaka

trochę naiwny, trochę zabawny, można obejżeć ale raczej nie pozostawi po sobie większego śladu... chociaż ciekawe zakończenie - jak pogodzić marzenie dwojga ludzi którzy chcą wrócić do miejsca w którym się urodzili a jednocześnie chcieliby być razem... rozwiązanie dość wstrząsające ale coś w sobie ma...

Vimo

Film ciekawy, odważnie traktujący o historii Polski i Niemiec (choć w skrócie i uproszczeniu: Wy rozpoczęliście wojnę, my cierpieliśmy komunizm), Janda bardzo dobra (ale czy kiedyś ona była zła??), zakończenie banalane, zbyt jak na ten obraz. Ale film jak najbardziej udany. Polecam.

ocenił(a) film na 9
Vimo

Że naiwny to nie. Że banalny to też; nie. Zajrzyj głębiej, a dostrzec możesz ogromne pokłady... no właśnie, czego? Kiedy przefiltrujesz przez ten obraz własne doswiadczenia, co zostanie?

Czuje, że ja zgubiłam gdzieś niedowiarka, wczoraj, podczas seansu.
Uwierzyłam w nich, a wiec i w siebie. Ale nie tak. Mocniej. I nie w siebie tylko, a w to co dokoła, mnie.

Warto.

Vimo

moja babcia i dziadek robili w tym filmie za sttystów, a jeszcze teog filmu nawet nie obejrzałem :( czekam na DVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones